Technofruit – włoskie farby do włosów z keratyną

Technofruit - włoskie farby do włosów z keratyną

Poznaj farbę, która nie niszczy włosów, a do tego je pielęgnuje, zachowując ich piękny i głęboki odcień przez długi czas. Alter Ego Techno Fruit to farby do włosów, dzięki którym ich zdrowie i głęboki kolor mogą iść w parze. Wyjątkowa farba do koloryzacji od Alter Ego została wyposażona w rewolucyjny Keratin Delivery System, który sprawia, że podczas aktywnej regeneracji, pigment wnika wewnątrz włosa. Pasma pozostaną intensywnie błyszczące na dłużej.

Technofruit Color od Alter Ego to nowoczesny krem koloryzujący z amoniakiem. Odkryj moc koloru z Techno Fruit, dzięki takim składnikom odżywczym, jak: mangostan, olej z bawełny, olej z lnu, miód, olej kokosowy, keratyna oraz proteiny jedwabiu, które zapewniają właściwości antyutleniające, wzmacniające i regenerujące. Specjalna formuła koloryzująca to również silne działanie przeciwstarzeniowe i nawilżające.

Krem koloryzujący Technofruit to:

  • bezpieczne i trwałe farbowanie,
  • właściwości antyutleniające z ekstraktem z mangostanu,
  • wysokiej jakości zawartość odżywczej keratyny,
  • efekt nabłyszczający dzięki nawilżającym olejkom,
  • paleta unikalnych odcieni z możliwością tworzenia indywidualnych kompozycji kolorów.

Unikalna formuła Alter Ego Italy bogata paleta 119 odcieni, które dowolnie można ze sobą mieszać.

Jak używać farby Technofruit Color?

Po odpowiednim przygotowaniu włosów do koloryzacji oraz podzieleniu ich na sekcje, kolejnym krokiem jest stworzenie mieszanki kremu koloryzującego z oksydantem. Stężenie utleniacza jest zależne od oczekiwanych efektów i stanu włosów. Proporcja mieszania to 1:1.5 lub 1:2 z farbą rozjaśniającą. Farbę nakładamy na suche włosy, bez uprzedniego mycia.

Warto wiedzieć, że każda farba Technofruit Color ma pojemność 100 ml i jest dostępna w wygodnym do użytkowania opakowaniu.

Moc kolorów Technofruit

Twórz nieskończone kombinacje kolorów z Techno Fruit. W palecie znajdziemy klasyczne, głębokie czernie, brązy jak i naturalne blondy. Stworzymy fryzury o odcieniu kasztanu lub niebieskiej czerni. Technofruit posiada w swojej gamie piękne złociste, złocisto-miedziane i mahoniowe kolory. Wiele z odcieni posiada opalizujące tony, które nadadzą włosom wyjątkowego blasku. Dla odważnych miłośników eksperymentowania przeznaczono niesamowitą serię intensywnych kolorów, jak: fioletowy czy czerwony. W swojej gamie Technofruit ma także duży wybór rozjaśnionych blondów.