O nas

Alter Ego Italy to włoska marka kosmetyków profesjonalnych, której historia sięga roku 1988r.,
a u podstaw funkcjonowania od początku znajdowała się miłość do detali,
sprawdzonych surowców i wysokich standardów jakości.
Jesteśmy przekonani, że piękno można wydobyć z każdego rodzaju włosów,
dlatego w ofercie Alter Ego znajdują się linie odpowiadające różnym potrzebom.

W świecie Alter Ego nadrzędnymi wartościami są PIĘKNO i  ŻYCZLIWOŚĆ.
Dzięki ich synergii możemy dostarczać wysokiej jakości produkty, a jednocześnie wspierać zrównoważony rozwój.

o nas1

ŻYCZLIWOŚĆ JEST DLA NAS:

MYŚLENIEM O ŚRODOWISKU. Dla wszystkich naszych produktów do pielęgnacji poszukujemy technologii, które zmniejszają zużycie wody podczas spłukiwania. Wszystkie nasze opakowania są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu i papieru z certyfikatem FSC.

 

DBANIEM O WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY. Nasze produkty są skuteczne, ale nie agresywne. Nie zawierają siarczanów, parabenów, wazeliny i są testowane dermatologicznie na obecność niklu, chromu oraz kobaltu.

 

NATURALNYMI SKŁADNIKAMI. Nasze linie zabiegowe zawierają wysoki procent składników naturalnych, dzięki ciągłemu poszukiwaniu funkcjonalnych składników aktywnych o pochodzeniu organicznym.

PIĘKNO OZNACZA DLA NAS:

SKUTECZNOŚĆ PRODUKTÓW. Nasze produkty są projektowane z myślą o kompleksowym działaniu, aby zapewnić doskonałe rezultaty, zarówno na włosach, jak i skórze głowy.


PODĄŻANIE ZA TRENDAMI
. Ciągłe badanie międzynarodowych trendów to kluczowa zasada, która każdego roku inspiruje kolekcje Alter Ego.


KREATYWNOŚĆ.
Pomagamy naszym fryzjerom wnieść swój cenny twórczy wkład w każdą wykonywaną przez nich pracę, oferując wysokowydajne i innowacyjne produkty, które są w stanie pomóż w realizacji nawet najbardziej kreatywnych wizji.


OSOBOWOŚĆ.
Nasze propozycje modowe i gama kolorystyczna Alter Ego umożliwiają szeroki wachlarz możliwości. Piękno dla każdego oznacza co innego – w Alter Ego dbamy o to, żeby produkty nie były ograniczeniem.

o nas 2