Filler

Alter Ego Filler zawdzięcza swoją nazwę kompleksowi wypełniającemu Hairfiller Complex. Powstała, aby przywrócić suchym i pozbawionym blasku włosom ich naturalne piękno. Specjalnie opracowany skład łączy w sobie najwyższej klasy pochodną kwasu hialuronowego, wytworzonego w procesie fermentacji oraz ekstraktu z pszenicy.

Seria Alter Ego Filler wygładza pasma, uzupełnia ubytki w strukturze włosa, poprawia ich elastyczność i przeciwdziała starzeniu się włosów. Kuracja Alter Ego Filler – B.TOXKARE jest odpowiedzią na problem przesuszonych włosów, pozbawionych objętości. Cała seria produktów Alter Ego Filler jest Vegan Friendly oraz posiada lekką formułą, bezpieczną dla każdego rodzaju włosów. Nie zawiera także siarczanów i silikonów. Idealnie sprawdzi się na fryzurach, które często poddaje się stylizacjom z użyciem ciepła bez odpowiednich kosmetyków ochronnych.

Seria Alter Ego Filler to ratunek dla zniszczonych pasm. W skład linii wchodzą produkty:

  • szampon – REPLUMPING SHAMPOO,
  • maska – REPLUMPING CREAM,
  • ampułka – REPLUMPING LEAVE-IN LOTION.

Każdy z nich jest bardzo istotną częścią kuracji i zawiera odżywcze składniki. Kultowa kuracja B.TOXKARE dla włosów suchych i łamliwych jest łatwa w użyciu, a także sprawia, że włosy natychmiast zyskują zdrowszy wygląd, a ich kondycja się poprawia. Alter Ego Filler to seria stworzona, aby przywrócić włosom ich naturalne piękno i blask poprzez zapewnienie im aktywnej regeneracji oraz prawidłowego poziomu nawilżenia. Moc odżywczej serii Filler sprawdzi się w przypadku zniszczonych i przesuszonych kosmyków, które potrzebują dużej dawki nawilżenia oraz regeneracji.