Oferta dla salonów

Dołącz do rodziny Alter Ego!

Program lojalnościowy

Dołącz do programu lojalnościowego Alter Ego Italy. Dzięki temu zyskasz zniżkę przy każdych zakupach. Zaoszczędzone kwoty wykorzystasz na opłacenie kolejnych zamówień.
program lojalnosciowy

Gratisy dla salonów firmowych

Partnerzy salonów Alter Ego Italy zyskują podwójnie przy zamówieniach – zrób zakupy i otrzymuj różnorodne gratisy. Alter Ego ma dla Ciebie wiele niespodzianek!
gratisy dla salonow

PAKIET POWITALNY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Chcesz nawiązać współpracę i zostać partnerem Alter Ego Italy? Możesz liczyć na pakiet powitalny dla nowych klientów. Dołącz do nas! Stań się częścią naszego programu lojalnościowego i sprawdź, co możesz zyskać.
pakiet powitalny

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ

Wiemy jak ważna jest wiedza oraz praktyka, dlatego salony partnerskie Alter Ego mogą liczyć na dofinansowanie do szkoleń, które pochodzi z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Wiemy, jak ważny jest rozwój w pracy fryzjera!
dofinansowanie

WSPARCIE MARKETINGOWE

Dołączając do programu lojalnościowego Alter Ego Italy możesz liczyć na nasze wsparcie również na płaszczyźnie marketingowej. Sprawdź nasze profile w social mediach – efekty Twojej pracy również mogą się tam znaleźć! Będziesz także jednym z salonów firmowych na naszej stronie internetowej.
wsparcie marketingowe

SZKOLENIA Z EDUKATORAMI MARKI

W ramach współpracy z marką Alter Ego Italy organizowane są różnorodne szkolenia pod okiem doświadczonych edukatorów. Przyjdź i zwiększ swoje doświadczenie – możesz liczyć na ich profesjonalne wsparcie oraz wiedzę.
szkolenia z edukatorami

Promocje dla salonów partnerskich

Każdy salon partnerski może korzystać z promocji na produkty Alter Ego. Składaj zamówienia w korzystnych cenach i oszczędzaj pieniądze na wybranych produktach.

promocje dla salonow