Kalendarz szkoleń

kwiecień 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
1
2
3
4
5
6
7

Szczecin

8
9
10
11
12
13
14

Katowice

Gdańsk

15
16
17
18
19
20
21

Toruń

22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Chcesz zapisać się na szkolenie? Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym. Jeśli nie współpracujesz z marką Alter Ego, ale chciałbyś uczestniczyć w szkoleniu, napisz na biuro@alteregopolska.pl

Szkolenia fryzjerskie – sezon 2023

Kalendarz szkoleń Alter Ego to wiele spotkań na przestrzeni całego roku, których zwieńczeniem jest pokaz Alter Ego Show: ważne, fryzjerskie wydarzenie, na którym występują edukatorzy oraz goście z Włoch – Gina Rossi, Marco Lamberti i Jerry Del Duca – światowej klasy fryzjerzy i styliści wielu edycji Alternative Hair Show w Londynie.

Warsztaty fryzjerskie odbywają się w największych miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu. Poza szkoleniami ujętymi w kalendarzu, edukatorzy Alter Ego organizują tzw. warsztaty salonowe, przeprowadzane w salonie fryzjerskim u partnera marki. To świetna okazja do nauki w kameralnym gronie, ponieważ w spotkaniu uczestniczą jedynie pracownicy salonu.

Rodzaje szkoleń fryzjerskich Alter Ego

Nasi edukatorzy przeprowadzają szkolenia fryzjerskie od podstaw oraz bardziej zaawansowane, np. z kolorymetrii lub upięć. W zależności od typu szkolenia, możliwa jest praca na modelkach lub główkach fryzjerskich. Czego nauczysz się od naszych edukatorów?

  • Skutecznego doboru zabiegów fryzjerskich (w tym pielęgnacyjnych) do rodzaju i typu włosów.
  • Rozwiniesz techniczne umiejętności (techniczki fryzjerskie).
  • Zdobędziesz wiedzę na temat produktów przeznaczonych do regeneracji, rozjaśniania i koloryzacji włosów podczas zabiegów fryzjerskich.
  • Dowiesz się, jak rozwijać kreatywność, niezbędną w czasie codziennej pracy.

W czasie szkolenia fryzjerskiego edukator pozostaje do dyspozycji uczestników, dlatego to czas, który możesz wykorzystać w 100% i rozwiać swoje wątpliwości na temat zabiegów, produktów lub technik fryzjerskich.

Szkolenia fryzjerskie dofinansowane z KFS

Umożliwiamy udział w szkoleniu dofinansowywanym z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W szkoleniu mogą wziąć udział salony fryzjerskie, które zatrudniają minimum jednego pracownika w ramach umowy o pracę.

Szkolenia fryzjerskie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego są przeprowadzane przez edukatorów marki Alter Ego i dotyczą wybranego zagadnienia np. upięć i kolorymetrii lub rozjaśniania i koloryzacji blond.