Alter Ego BlondEgo Ultra 9 Lightener Powder

BlondeGo Ultra 9 Lightener Powder to szary bezpyłowy proszek intensywnie rozjaśniający aż do 9 tonów wzbogacony o innowacyjny kompleks Pro-Light System oraz glinkę Kaolin, dzięki czemu łatwo się rozprowadza, a jego konsystencja po zmieszaniu z aktywatorem jest elastyczna. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Umożliwia ekstremalną zmianę koloru w krótkim czasie w sposób całkowicie bezpieczny dla włosów. Nadaje się do precyzyjnych technik rozjaśniania. Zawiera kompozycję cukrów i aminokwasów wzmacniającą strukturę pasm i nadającą im piękny, zdrowy wygląd natychmiast po zabiegu. Najlepiej działa w połączeniu z aktywatorem Alter Ego Coactivator Cream 10/20/30 VOL. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 100 g lub 500 g.

Działanie:

Rozjaśnia włosy o maksymalnie 9 poziomów, nie uszkadzając ich struktury. Nadaje pasmom połysk, gładkość i miękkość, wzmacnia ich strukturę.

Sposób użycia:

Proszek należy zmieszać z aktywatorem Coactivator Cream 10/20/30 VOL w proporcji 1:2 dla intensywnego rozjaśniania lub 1:3 dla średniej siły rozjaśniania, nałożyć na włosy i pozostawić na maksymalnie 60 min. Następie wystarczy spłukać pasma wodą.

Skład:

Potassium Persulfate, Ammonium Persulfate, Sodium Silicate, Sodium Metasilicate, Sodium Persulfate, Sodium Stearate, Magnesium Carbonate Hydroxide, Cyamopsis tetragonoloba gum (Cyamopsis tetragonoloba (guar) gum), Kaolin, Magnesium Oxide, Cyclodextrin, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Xanthan Gum, Disodium EDTA, CI 77499 (Iron Oxides), Maleic Acid, Polyamino Sugar Condensate