Alter Ego BlondEgo Gentle Protective Lightener

BlondeGo Gentle Protective Lightener to delikatny proszek rozjaśniający przeznaczony dla włosów poddawanych częstym zabiegom chemicznym. Umożliwia skuteczne, ale łagodne rozjaśnianie za pomocą precyzyjnych technik aż do 7 poziomów w sposób w pełni bezpieczny nawet dla zniszczonych pasm. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Zawiera fioletowe mikropigmenty, dzięki którym na włosach po rozjaśnieniu nie pojawiają się niechciane żółtawe refleksy, oraz opatentowany przez markę Alter Ego składnik Osmo Protector, maksymalnie zabezpieczający strukturę włosa przed zniszczeniem – chroni wiązania dwusiarczkowe i całą strukturę keratynową w jego wnętrzu. Najlepiej działa w połączeniu z aktywatorem Alter Ego Coactivator Cream 10/20/30/40 VOL. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 100 g lub 450 g.

Działanie:

Rozjaśnia włosy aż do 7 poziomów, dbając o pełne bezpieczeństwo ich struktury. Nadaje im gładkość, połysk i miękkość, a przy tym działa wzmacniająco i regenerująco.

Sposób użycia:

Proszek należy zmieszać z aktywatorem Coactivator Cream 10/20/30/40 VOL w proporcji 1:2, nałożyć na włosy i pozostawić na maksymalnie 45 min. Następnie pasma wystarczy spłukać wodą.

Skład: