EgoLine, czyli świadoma pielęgnacja

Alter Ego Egoline

EgoLine to wyjątkowa filozofia świadomej pielęgnacji w trosce o piękno i zdrowie włosów. Wierzymy, że bez względu na rodzaj włosów oraz ich aktualną kondycję, każdy może wyrazić siebie poprzez swoją fryzurę. Zdrowe włosy zaczynają się od dopasowanej pielęgnacji. Alter Ego Italy oferuje moc trwałych zabiegów pielęgnacyjnych, które są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających pasm. Linia EgoLine to zaawansowana technologicznie formuła, która odżywia i regeneruje włosy na całej długości oraz dba o kondycję skalpu.

Filozofia Beauty&Kindness to nie tylko innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale i troska o planetę. W składzie produktów EgoLine znajdziemy powyżej 90% składników pochodzenia naturalnego. Produkty Alter Ego EgoLine to również aż 85% składników biodegradowalnych – opakowania pochodzą z materiałów z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Dodatkowo przy produkcji zredukowano ilość zużywanej wody.

Alter Ego wykorzystując technologię w procesie bio-hiperfermentacji i całkowicie odzyskuje fitokompleksy roślinne, które są przekształcone w 100% biodostępnych i wzmocnionych składników aktywnych. Marka wydobywa wartości z natury, uzyskuje przedłużenie cyklu życia materiału poprzez wykorzystanie każdej jego części do produkcji nowych składników aktywnych. W linii EgoLine postawiono na zrównoważony rozwój, który pozostawia jak najmniej śladów – w każdej formule stosowane są wyłącznie biodegradowalne substancje zapachowe. Nuty kwiatowe, owocowe i korzenne zapewnią wyjątkowe i przyjemne doświadczenie.

W EgoLine znajdziesz starannie dobrane składniki:

 • Owies z Apenin Toskańsko- Emiliańskich
 • Ryż z Piemontu
 • Orzechy włoskie z Wenecji

Poznaj całą gamę produktów EgoLine marki Alter Ego!

SkalpEgo

Zdrowe włosy zaczynają się od skóry głowy. Jeśli równowaga w mikrobiomie skóry jest zaburzona, to może być ona nadwrażliwa, podatna na łupież czy gromadzić nadmiar sebum. Wykorzystaj serię SkalpEgo, która odpowiada na tę potrzebę – zastosowany sfermentowany owies w połączeniu ze zrównoważonym i uspokajającym efektem specyficznych składników aktywnych zapewnia odpowiednie wsparcie dla Twojej skóry głowy.

W serii SkalpEgo znajdziesz linie produktów:

 • ENERGIZING – witalizującą. Przeznaczona dla skóry głowy i delikatnych włosów narażonych na przerzedzenie,
 • DENSIFYING – pogrubiającą. Przeznaczona do włosów łamliwych, narażonych na przerzedzenie,
 • BALANCING – zrównoważoną. Przeznaczona dla skóry głowy z nadmiarem sebum i łupieżem,
 • CALMING – łagodzącą. Przeznaczona dla wrażliwej skóry głowy skłonnej do zaczerwienienia.

CureEgo

Nowa świadomość wśród ludzi i akceptacja naturalnej struktury i rodzajów włosów skłania do tworzenia coraz bardziej innowacyjnych i indywidualnych rozwiązań. Tak narodziło się CureEgo ze składnikiem sfermentowanej wody ryżowej, bogatej w antyoksydanty, aminokwasy i proteiny. Linia działa na długość włosów i końcówki, utrzymując je zdrowie i błyszczące przez długi czas.

W serii CureEgo znajdziesz linie produktów:

 • HYDRADAY – oferuje delikatne oczyszczanie i jest przeznaczona do częstego stosowania,
 • SILK OIL – oferuje efekt jedwabiu i jest przeznaczona do włosów niesfornych i puszących się.

ChromEgo

Czy wiesz, że wraz z myciem włosów ich kolor się wypłukuje i traci na intensywności? Mogą również pojawić się nowe, niepożądane odcienie. W serii ChromEgo została zastosowana technologia hydrolizy, która przekształca włókno orzecha włoskiego w silne antyoksydanty. Ich zadanie to odżywienie koloru i zmniejszanie jego blaknięcia. ChromEgo stanowi rozwiązanie pozwalające zachować kolor i blask pomiędzy wizytami w salonie.

W serii ChromEgo znajdziesz serie:

 • SILVER MAINTAIN – linie niwelującą żółte tony,
 • COLOR CARE – linie zapewniającą ochronę włosów farbowanych i rozjaśnianych.

Alter Ego Italy celebruje piękno każdego rodzaju włosów, naturalnych lub farbowanych, dzięki nowej gamie EGOLINE: bardzo wydajne i trwałe zabiegi pielęgnacyjne wykorzystują najbardziej innowacyjne formuły technologiczne, aby odpowiedzieć na specyficzne potrzeby skóry głowy, włosów na długości i końcówek, zgodnie z filozofią Beauty&Kindness.