EDUKACJA

NASI EDUKATORZY

Grzegorz Wrona


Przepełniony zaangażowaniem oraz niezwykłą kreatywnością pasjonat zawodu. Otwartość Grzegorza na nowości z całego świata czyni jego strzyżenia nietuzinkowymi oraz bardzo ciekawymi dla uczestników szkoleń, na których pojawia się w roli edukatora. Bardzo wysoko ceniony przez włoskie akademie fryzjerskie. Uczestnik dziesiątek szkoleń między innymi Ritzy’s Hairdressing Academy London.

Monika Królikowska


Należąca do grona najzdolniejszych stylistów Polsce. Bardzo pracowita i ambitna pasjonatka zawodu, która dzięki ogromnym zdolnościom i umiejętnościom dydaktycznym prowadzi szkolenia fryzjerskie na terenie całego kraju. Monika uczestniczyła w wielu szkoleniach artystów stylistów we Włoszech i Anglii, między innymi w Ritzy’s Hairdressing Academy London.

Łukasz Pustułka

Młody, ambitny i kreatywny stylista fryzur, który już w wieku 18 lat otworzył własne studio fryzjerskie. Łukasz najlepiej czuje się we fryzjerstwie damskim, które pozwala mu na uwalnianie swojej twórczości. Uwielbia odważne i niepowtarzalne kolory. Zainspirowany przyrodą, tworzy autorskie kolekcje. Na swoim koncie posiada liczne szkolenia, między innymi w Alter Ego Academy we Włoszech.

Więcej informacji o szkoleniach
pod numerem 607 177 121