Życie w mieście pełne jest ekscytacji i bogatych doświadczeń, ale długotrwałe i ciągłe narażanie się na zanieczyszczenia środowiska powoduje, że nasze dobre samopoczucie znacznie się pogarsza.

SMOG, DROBNE CZĄSTECZKI i METALE CIĘŻKIE, każdy z tych elementów tworzy zanieczyszczenie, które uszkadza włosy oraz skórę, zagrażając ich naturalnemu pięknu. Czynniki te powodują, że skóra i włosy stają się matowe, odwodnione i szybko się starzeją.

Seria produktów URBAN PROOF została opracowana w technologii URBAN SHIELD TECHNOLOGY. Składa się ona z 3 ekskluzywnych produktów, bogatych w składniki aktywne, które uzupełniają się wzajemnie oferując maksymalną ochronę włosów i ciała przed miejskimi zanieczyszczeniami.

Najnowocześniejsza technologia bez GMO  oparta jest na naturalnym cukrze z kukurydzy. Tworzy powłokę, która oczyszcza oraz chroni skórę i włosy , przywraca ich naturalne piękno i dodaje niesamowitego blasku.

URBAN PROOF SHAMPOO

SZAMPON OCZYSZCZAJĄCY Z WĘGLEM AKTYWNYM ZAPOBIEGAJĄCY DOSTAWANIU SIĘ ZANIECZYSZCZEŃ DO STRUKTURY WŁOSA

 

ZALETY:

Zawarta w kosmetykach ekskluzywna formuła Urban Shield Technology oraz węgiel aktywny, delikatnie oczyszczają wszystkie rodzaje włosów, sprawiając że włosy stają się lekkie i lśniące. Szampon tworzy na włosach naturalny film, który chroni je przed szkodliwymi substancjami, występującymi w środowisku (miejskim).

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałóż szampon na włosy i skórę głowy. Pozostaw na kilka minut a następnie dokładnie spłucz wodą.  Jeśli to konieczne, powtórz aplikację.

ZAWIERA:

100% naturalny węgiel drzewny z bambusa.
** Węgiel drzewny z bambusa znany jest z silnych właściwości odtruwających, działa jak "magnes", zatrzymując i pochłaniając zanieczyszczenia, sebum oraz smog z włosów i skóry głowy

Szampon nie zawiera siarczanów, parabenów, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz GMO.

URBAN PROOF CREAM

KREM NAWILŻAJĄCY Z OLEJKIEM ARGANOWYM ZAPOBIEGAJĄCY DOSTAWANIU SIĘ ZANIECZYSZCZEŃ DO WŁOSÓW I CIAŁA

 

ZALETY:

Delikatna konsystencja wzbogacona o cenną mieszankę olejków odżywczych, oleju sezamowego i oleju arganowego, doskonale nadaje się jako odżywka do włosów lub krem nawilżający do ciała. Opracowany w technologii Urban Shield, tworzy barierę, która chroni skórę i włosy przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wmasuj delikatnie krem we włosy i w skórę, nie spłukuj.

ZAWIERA:

Olej arganowy: bogaty w witaminę E i kwasy tłuszczowe omega 3. Rewitalizuje, wzmacnia i nawilża.
Olej sezamowy: nawilża i głęboko odżywia skórę oraz sprawia że włosy stają się mocne, lśniące i niesamowicie lekkie.

Krem nie zawiera siarczanów, parabenów oraz sztucznych barwników.

URBAN PROOF SCENTED MIST

ZAPACHOWA MGIEŁKA ZAPOBIEGAJĄCA DOSTAWANIU SIĘ ZANIECZYSZCZEŃ DO WŁOSÓW I CIAŁA

 

Wyrafinowane nuty i lekka i niedostrzegalna tekstura otulają włosy i skórę, pozostawiając je przyjemnie pachnące i zabezpieczone. Uzupełnia i wzmacnia działanie przeciwdziałające zanieczyszczeniom URBAN PROOF SHAMPOO  i URBAN PROOF CREAM.

Sposób użycia:

Spryskaj włosy i ciało, kiedy tylko zechcesz.