EDUKACJA

NASI EDUKATORZY

Grzegorz Wrona


Należy do najzdolniejszych stylistów młodej generacji w Polsce. Jest niesamowicie pracowity, ambitny oraz otwarty na światowe nowości, kocha modę i fryzjerstwo. Tworzy kolekcję i cyklicznie szkoli fryzjerów w całej Polsce. Grzegorz czerpie inspiracje z prac Guy Tang, Mouniiiir, Tony&Guy i Paricka Kalle oraz szkoli się we Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Monika Królikowska


Należy do grupy najlepszych polskich stylistów specjalizujących się w upięciach włosów. Przygotowywała swoje kolekcje na dziesiątki pokazów w Polsce. Szkoli się we Włoszech, Holandii, USA i Wielkiej Brytanii. Inspiracją dla kolekcji Moniki są najlepsi światowi styliści specjalizujący się w upięciach włosów: Patrick Cameron, Ruslan Tatyanin, Mouniiiir i Mego Ayvazian.

Jacek Dzierba


Mistrz fryzjerstwa z ponad 30-letnim doświadczeniem, edukator wielu marek. Pracował przy dużych pokazach w całej Europie, programach TV i reklamach. Od dwóch lat związany z marką Alter Ego Italy. Szkoli się u najlepszych włoskich i brytyjskich stylistów. Jacek chętnie dzieli się tajnikami sztuki fryzjerskiej z uczestnikami szkoleń i pokazów.

SZKOLENIA

MAJ

CZERWIEC

LiPIEC

22.07.2019

Szkolenie Leszno
Prowadzący: H. Antosińska

SIERPIEŃ

26.08.2019

Szkolenie WROCŁAW
Prowadzący: Monika Królikowska

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

27.10.2019

Szkolenie TORUŃ
Prowadzący: Monika Królikowska

Więcej informacji o szkoleniach
pod numerem 607 177 121